blank

Zahrajte si originální deskovku vytvořenou podle vaší firmy!

Číslo: 2022100154
Stav: aktivní

Obor činnosti

  • Marketing a reklama
  • Eventy a zábava

Lokalita

  • Česká republika

Krátký popis

Sháníte nevšední dárek pro své obchodní partnery? Chcete potěšit své zaměstnance, kdy si zábavnou formou přiblíží kulturu Vaší firmy? Nebo přemýšlíte, čím ozvláštnit nadcházející teambuilding?

 

Dlouhý popis

Vsaďte na originální deskové hry od našeho dodavatele, který je schopen připravit velkou škálu her od jednoduchých a již existujících karetních her až po důmyslné a na zakázku vytvořené herní koncepty, třeba i s různými mechanickými vychytávkami.

Samotný vzhled deskové hry je vytvořen na přání a samozřejmě reflektuje požadovaný branding či jiná přání – od kartiček a figurek až po originální balení.

Společně se svým týmem si tak můžete zahrát například takovou deskovku, která odráží život ve Vaší firmě - uvidíte se v jednotlivých rolích a o vtipné poznámky nebude nouze.

 

 

  • Při výběru již existujícího konceptu hry, který převlékneme do Vašeho kabátu, je doba dodání cca 5-6 týdnů.
  • Pokud si budete přát hru na míru s vlastním konceptem (např. chcete hrou ukázat, jak Vaše společnost pracuje, nebo představit nový produkt), pak vývoj hry může trvat až 6 měsíců.

Prohlédněte si kompletní nabídku a další informace v přiloženém katalogu.

 

Přílohy

Deskové hry 2022Velikost
Deskove hry 2022.pdf1 134,2kB
Máte-li zájem o kontakt, volejte 739 054 535 nebo pište na veronika.vrbkova@ebusinesspool.cz anebo se přihlašte do svého profilu.
Zpět na úvod